Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  3 Eylül günlük burç yorumu

  3 Eylül günlük burç yorumları yayımlandı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

  3 Eylül günlük burç


  KOÇ BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kişisel hayatınızla ilgili konular gündemde. Duygusal patlamalara hazır olun. Mars karşıt evinize geçti. Problemli konulardan uzak durun. Ani gelişen ilişkiler sorun yaratabilir. Duygu ve mantık karmaşası var. Merkür retrosu sizi yoruyor. Baş ağrılarınız olabilir.

  BOĞA BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Parasal konularda fikrinizi söylerken çekimserlik duyabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin size iyi niyetle yaklaşımlarından emin olmadan, fikirlerinizi ortaya koymak istemiyorsunuz. Olaylara yaklaşımınız çok daha farklı olacak.

  İKİZLER BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İlginç fikirlerinizi mesleki konularda da kullanarak, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi yenileme konusunda acele etmemelisiniz. Yaşantınızla ilgili planlar yapmanıza rağmen, yaşadığınız değişimlerden etkileniyorsunuz.

  YENGEÇ BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, kaprisli oluyorsunuz. Emir almamak gibi takıntılarınız olduğu için istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sosyal konulara eğilim gösterme ihtiyacı içindesiniz. Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Özellikle annenizle ilgili bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. İşiniz ve evinizle ilgili problemlerin arasında kalmak istemiyorsunuz.

  BAŞAK BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi, işinize aksettirebiliyorsunuz. Sosyal hayatınız ve aktivitelerinizde canlanma söz konusu.

  TERAZİ BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Değerlerinizin farkındasınız fakat bu özelliğinizi karşı tarafa aktarma konusunda güçlük çekebilirsiniz. İnatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla, karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zorlayıcı durumda bırakabilirsiniz.

  AKREP BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün, partnerinizle iş birliği içinde olmanız kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

  YAY BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Aşk yaşantınızla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacaktır. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Bugün, birlikte olacağınız topluluklarda kendi özünüze dönmek isteyebilir, çevresel olaylara ilgisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızla iletişimde zorlanacaksınız.

  KOVA BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hazır olun.

  BALIK BURCU 3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yapmayı planladığınız işleriniz için, yeni yapılanmalar içinde olacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. İhmal ettiğiniz işlerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. Temkinli davranmalısınız.