Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  AK Parti Haliliye Teşkilatı muhtar ziyaretlerini sürdürüyor!

  AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve yönetim kurulu üyeleri 14 ve 28 Mayıs’ta yapılan genel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası Haliliye’de ilçesinde bulanan muhtarlara teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

  AK Parti Haliliye İlçe

  AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve yönetim kurulu üyeleri 14 ve 28 Mayıs’ta yapılan genel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası Haliliye ilçesinde bulunan muhtarlara seçim sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Muhtarlık makamının demokrasinin temel taşı olduğunu belirten Başkan Bağmancı, “Muhtarlarımızla her seçimde olduğu gibi 14 ve 28 Mayıs’ta yapılan genel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde de uyum içerisinde çalıştık. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman muhtarlarımızı gerekli önemi ve desteği sağlamıştır. Bizlerde gecesini gündüzüne katarak vatandaşlarımızı hizmet için çalışan muhtarlarımıza seçim süreci ve seçim günlerinde göstermiş oldukları titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

   

  Gerçekleştirilen teşekkür ziyaretlerinden dolayı muhtarlar memnuniyetlerini ifade ettiler. İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretinde muhtarlara Başkan Bağmancı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan portresi ve Göbeklitepe monoliti hediye edildi.