Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Eyyüpoğlu’dan eğitim öğretim yılı mesajı

  Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Avukat İbrahim Eyyüpoğlu, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili


  2023- 2024 Eğitim Öğretim Yılı 11 Eylül Pazartesi başlıyor. Yaklaşık 21 milyon öğrenci ve 1 milyonu aşkın öğretmen ders başı yapacak. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Milletvekili Eyyüpoğlu, öğrenci ve öğretmenlerin büyük bir heyecan ile yeni eğitim öğretim yılının kapısını arayacaklarını belirterek, “Yeni bir eğitim öğretim yılının daha başlamasının heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Daha iyi bir yarınlar oluşturmak, milli ve manevi duyguları geleceğimizin teminatı çocuklarımıza aşılamak, ülkemizi başarıya ulaştıracak en önemli kurum olan okullarımızda yeni eğitim öğretim döneminin ilk ders zili 11 Eylül Pazartesi günü çalacak.

  Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda eğitim yuvalarımızın yeni başarılara imza atacaklarından hiç süphemiz yoktur. Güçlü Türkiye’nin ayak sesleri, eğitim, bilim yuvaları olan okullarımızda fedakar öğretmenlerimizin çalışmaları, öğrencilerimizin de üstün gayretiyle kuvvetlenecektir.

  Bu duygu ve düşüncelerle başta büyük fedakârlıklarla çalışan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımızın, öğrencilerimizin ve kıymetli velilerimizin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, huzur mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.” Dedi.