Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

    Astor Enerji Şanlıurfaspor maçının hakemi belli oldu!

    Tredyol 1. Ligde oynanacak olan 3. Hafta maçlarında görev yapacak olan hakemler açıklandı. 3. Hafta açılış maçında Cuma günü Saat : 21.00’da Erzurumspor Fk- Erzurum Kazım Karabekir Manisa Futbol Kulübü arasında oynanacak.

    Tredyol 1. Ligde oynanacak


    Ligde zirve mücadelesi veren 17 maçtır mağlubiyet yüzü görmeyen ve sezona kendi evinde oynadığı Altay maçını 2-1 kazanan Astor Enerji Şanlıurfaspor ardından deplasmanda Adanaspor’y-u da 2-1 mağlup ederek 6 puanla averajla ikinci sırada bulunuyor.

    Astor Enerji Şanlıurfaspor Pazar günü yine deplasmanda oynayacağı Boluspor maçını İzmir A Klasman Hakemlerinden Davut Dakul Çelik yönetecek. Yardımcılığını (Baran Eraslan ve Hüsnü Emre Çelimli  yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemlik görevini Fatih Tokail üstlenecek.

    İŞTE HAFTANIN HAKEMLERİ

    25.08. 2023 Cuma

    Saat: 21:00

    Erzurumspor Fk- Erzurum Kazım Karabekir Manisa Futbol Kulübü, (H) Mehmet Ali Özer

    (Y) Seyfettin Ünal, (Y) Suat Güz, (D) Raşit Yorgancılar

    26.08.2023 Cumartesi

    Saat : 17:00 Gençlerbirliği-Bodrum Fk(H) Feridun Daldaş, (Y) Kemal Mavi, (Y) Ömer Lütfü Aydın, (D) Ömer Tolga Güldibi

    Saat : 17:00 Tuzlaspor A.Ş.-Eyüpspor(H) Alper Akarsu, (Y) Oğuz Terzi, (Y) Mehmet Kapluhan, (D) Burak Olcar

    Saat : 19:15 Sakaryaspor A.Ş.- Ümraniyespor(H) Gürcan Hasova, (Y) Sezgin Çınar, (Y) Haydar Avcı, (D) Oğuzhan Çakır

    Saat : 21:45 Göztepe A.Ş.-Ahlatcı Çorum Fk(H) Ali Yılmaz, (Y) Nurettin Dinçer Demir, (Y) Kadir Beyaz, (D) Mehmet Türkmen

    27.08.2023 Pazar

    Saat : 17:00 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor A.Ş.(H) Yunus Dursun, (Y) Özcan Sultanoğlu

    (Y) Göktuğ Hazar Erel, (D) Adem Cinek

    Saat : 19:15 Boluspor- Astor Enerji Şanlıurfaspor(H) Davut Dakul Çelik, (Y) Baran Eraslan, (Y) Hüsnü Emre Çelimli, (D) Fatih Tokail

    Saat : 21:45 Kocaelispor-Altay(H) Oğuzhan Aksu, (Y) Oğuz Kağan Çalışır, (Y) Barış Çiçeksoyu, (D) Cansu Tiryaki

    28.08.2023 Pazartesi

    Saat : 21:00 Bıtexen Giresunspor-Teksüt Bandırma Spor(H) Ayberk Demirbaş, (Y) Erkan Akbulut, (Y) Kemal Elmas, (D) Ozan Ergün