Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Başkan Baydilli, YKS’de Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Takdim Etti

  Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesi Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) önemli başarı elde eden öğrencileri onurlandırdı. Başkan Baydilli, başarılı öğrencileri ziyaret ederek tebriklerini iletti ve ödüllerini takdim etti.

  Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçesi Belediye


  Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda ( YKS) büyük bir başarıya imza atan öğrencileri ödüllendirmek amacıyla harekete geçti. Şanlıurfa’nın gururu olan bu gençleri tebrik etmek ve üstün başarılarına ödül vermek üzere Yükseliş Koleji’ni ziyaret etti.

  Başkan Baydilli’nin ziyaret ettiği öğrenciler arasında Türkiye birincisi olarak Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Latif Hatipoğlu, Türkiye ikincisi olarak TOBB Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleşen Suna Havin İzol ve Türkiye beşincisi olarak TOBB Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kabul edilen Melike Kızılelma yer aldı. Başkan Baydilli, gençleri bu büyük başarılarından dolayı tebrik etti ve gelecek yaşamlarında da başarılar diledi.

  Başkan Metin Baydilli, yaptığı açıklamada, gençlerin elde ettiği bu büyük başarının Şanlıurfa için umut ve örnek olduğunu vurgulayarak, “Bu kardeşlerimizi tebrik etmek ve başarılarını paylaşmak için buradayım. İstek ve emekle neler başarılabileceğini gösteren bu gençleri yürekten kutluyorum. Onlara küçük bir armağan olarak tabletler verdik. Bu başarılarını üniversite eğitimleri boyunca ve ilerideki meslek hayatlarında da devam ettireceklerine inanıyorum. Ülkemize hizmet eden, toplumumuza faydalı olacak nitelikli hekimler olarak yollarına devam edeceklerine olan inancım tam” dedi.

  Öğrenciler de Başkan Baydilli’ye ziyaretleri ve hediye tabletler için teşekkürlerini ileterek duygularını ifade etti. Ziyaret sırasında, gençlerin aileleri ve öğretmenleri de hazır bulundu. Başkan Baydilli, öğrenciler ve öğretmenleriyle eğitim üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi ve ziyaretin sonunda başarılı öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.