Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Başkan Beyazgül, Belediye ve Kızılkoyun Çay Bahçesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfalı vatandaşlarla Belediye Çay Bahçesi ve Kızılkoyun Çay Bahçesi’nde bir araya geldi.

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı


  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Belediye Çay Bahçesi ile Balıklıgöl Platosu’nda bulunan Kızılkoyun Çay Bahçesi, hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler için popüler bir mekan haline geldi. Sıcak yaz akşamlarında vatandaşlar, belediyenin çay bahçelerinde serin bir atmosferde vakit geçirme imkanı buluyor.

  Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, Belediye Çay Bahçesi’ne giderek burada vatandaşlarla sohbet etme fırsatı buldu. Çocukların fotoğraf isteğini kırmayan Başkan Beyazgül, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Gece geç saatlere kadar vatandaşlarla vakit geçiren Beyazgül, daha sonra Kızılkoyun Çay Bahçesi’ne geçti.

  Başkan Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile birlikte Kızılkoyun Çay Bahçesi’nde bulunan vatandaşları ziyaret etti. Burada turizm alanında yapılan çalışmaları vatandaşlara aktaran Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleri için teşekkürlerini sunduğu vatandaşlar tarafından karşılandı.