Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Başkan Özyavuz: gençlerimizin hayalini gerçekleştirdiğimiz için gururluyuz

  Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi bünyesinde açılan parkur ve spor kurslarında eğitim gören öğrencilerden 7 tanesi tüm aşamaları geçerek, 30. Dönem POMEM Kursuna katılmaya hak kazandı.

  Harran Belediyesi Kültür ve


  Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, kazanan öğrencileri tebrik etti.

  Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye tarafından BESYO ve POMEM’e hazırlık kurslarına katılan 7 öğrenci, POMEM’e girmeye hak kazandı. Harran Belediyesi tarafından açılan ve ücretsiz bir şekilde gençlerin eğitim aldığı kurslarda uzman eğitmenler, gençleri hazırlandıkları kurslara hazırladı. Eğitimlere aralıksız katılan ve belediye imkanlarıyla hedefleri için çalışan gençler, hayallerine kavuştu. Belediye kurslarında eğitim gören 7 öğrenci de Ankara POMEM’i kazandı.

  Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz da bu başarı tablosu karşısında gururlu ve mutlu olduklarını belirterek, “Hizmet anlayışımızda her zaman vatandaşımız odaklı çalıştık çok şükür ki bu çalışmaların meyvesini de alıyoruz. Belediyemiz tarafından açılan ücretsiz kurslarda eğitim gören 7 gencimiz hayallerine kavuştu, istedikleri okulu kazandılar. Bizler de onlar adına çok mutluyuz, çok gururluyuz. POMEM’e giren arkadaşlarımızı ve ailelerini tebrik ediyorum. Bundan sonra da gençlerimizin her zaman yanında olacağız. Gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.