Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Besim Durmuş iddialı konuştu

  Karaköprü Belediyespor, Erzurum’da yapılan kampın ardından Şanlıurfa’ya gelerek çalışmalarını burada devam ediyor. Teknik Direktör Besim Durmuş, hem Şanlıurfa’da hem de Erzurum’da yapılan kampları değerlendirdi.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  2023-2024 sezonu öncesinde 3. Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan Karaköprü Belediyespor, Erzurum kampını tamamlayarak Şanlıurfa’ya döndü.   Teknik Direktör Besim Durmuş, hem Şanlıurfa’da hem de Erzurum’da yapılan kampları değerlendirdi.

  Teknik Direktör Besim Durmuş, kampların ilk ayağını Şanlıurfa’da gerçekleştirdiklerini belirterek, ikinci etap için Erzurum’a gittiklerini ifade etti. Erzurum kampında 13 gün boyunca yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini dile getiren Durmuş, bu süre zarfında takımın yüklemelerini tamamladıklarını ve 3 hazırlık maçı oynadıklarını söyledi.

  Hazırlık maçları sırasında takımın iyi bir performans sergilediğini ve oyun karakterinin geliştiğini vurgulayan Durmuş, son maçın özellikle olumlu bir tablo çizdiğini belirtti.

  Kampın sonunda moral ve motivasyonun üst seviyede olduğunu dile getiren teknik direktör, sakatlık yaşamadan kampı tamamladıklarını ve son etap için Şanlıurfa’ya döndüklerini açıkladı.

  “DÖRT GÖZLE MAÇLARI BEKLİYORUZ”

  1. Kampı Şanlıurfa’da yaptığını dile getiren Teknik Direktör Besim Durmuş, 2. Kamp Erzurum’da 3 hazırlık maçı yaptığını dile getirerek şu ifadelere yer verdi;  “ilk etabımızı burada yapmıştık. 2. Etabımız için Erzurum’a 13 günlük bir kampa gittik. Yüklemeleri orada yaptık. Bunun akabininde 3 tane hazırlık maçı yaptık. Çok sakat olmadan çok sorun yaşamadan, çok iyi çalıştık. Kendimizi hem iyi hissediyoruz. Hem arkadaşlığımız hem dostluğumuz pekişti, yeni sezon hedefleri ile ilgili hem birlikte konuşmalar yaptık, hemde 3 tane maç oynadık. Amasyaspor, Vanspor ve 1461 Trabzon fk oynadık. Maçlarımız arasında ilk maçtan son maça doğru oyun karakteri oyun içindeki davranışlar gelişerek yukarıya geldi. Sonuca bakmaksızın son maçı çok iyi oynadık. Kampın finali… moral motivasyon üst seviyede oldu. Sakatlık yaşamadan, 2-3 gün izin verdikten sonra burada 3 ve son etaba giriyoruz. Maçlarımız başlayacak burada güçten ziyade, güç olarak belli bir seviyeye geldik. Şimdi takım taktiği ile ilgili, oyun için davranışlar ile ilgili…  hem 2 tane hazırlık maçımız var. Bir tanesi Cumartesi Günü Osmaniye spor ile maç haftasıda Mardinspor ile hem o maçlarda yapmak istediğimizi ortaya koymak istiyoruz. Hemde burada kendi evimizde kendi sahamızda daha çok lig yaklaştı, her şeyin farkındayız, daha öz güvenli daha ciddi daha iyi hazırlanarak. Dört gözle maçları bekliyoruz. Bu dönem hepsinden daha önemli… o anlamda inşallah 3 etabımızda 1 ve 2 gibi kazasız, belasız, sakatlık olmadan hazırlanırız. Her şey artarak daha iyi hale dönüşüyor.”