Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kabine toplanıyor! Milyonlarca gencin gözü kulağı bu toplantıda

  Milyonlarca gencin gözü kulağı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek Kabine toplantısında olacak.

  Milyonlarca gencin gözü kulağı


  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya’nın Soçi kentinde Putin’le yaptığı görüşmenin ardından bugün Kabine’yi toplayacak.

  Kabine toplantısında Soçi’de alınan kararların yanı sıra, AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan gençlerin ilk elektronik eşya alımlarımda vergiden muaf tutulmasını sağlayacak düzenleme, ekonomideki son gelişmeler, iç ve dış politikada yaşananlar ele alınacak.

  Ekonomiye geniş yer ayrılacak olan Kabine toplantısında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Orta Vadeli Program’la ilgili sunum yapacak.

  TAHIL KORİDORU KABİNE’DE GÖRÜŞÜLECEK

  İç ve dış siyasetteki gelişmelerin yanı sıra ekonomideki son durumun ele alınacağı Kabine toplantısında Soçi Zirvesi geniş şekilde masaya yatırılacağı öğrenildi.

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN YOĞUN DİPLOMASİ TRAFİĞİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eylül ayında yoğun bir diplomasi trafiği içinde olacak. Hindistan’da G-20 Zirvesi’ne katılacak olan Erdoğan, hemen ardından Bileşmiş Milletler Genel Kurulu için ABD’ye gidecek. Erdoğan’ın diplomasi turu da Kabine’de görüşüleceği öğrenildi.