Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kaymakam Güneş’ten Spor Toto Başkanı Öztürk’e Ziyaret

  Ankara’da devam eden temaslarda bulunan Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, Spor Toto Teşkilatı Başkanı Dr. Mehmet Ata Öztürk’ü ziyaret etti.

  Ankara'da devam eden temaslarda


  Suruç Belediyesi’nin birçok önemli projesi hakkında Ankara’da kritik görüşmeler gerçekleştiren Kaymakam İbrahim Güneş, Spor Toto Teşkilatı Başkanı Dr. Mehmet Ata Öztürk’le bir araya geldi.

  Öztürk’ü makamında ziyaret eden Kaymakam Güneş açıklamasında; “Suruç’taki Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sn. Mehmet Ata Öztürk ile Suruç ilçemizin farklı bölgelerinde yeni spor yatırımları için ek protokol imzaladık. Spor yatırımlarına verdikleri destekten dolayı Spor Toto Teşkilatı’na teşekkür ederim. Özellikle bu desteklerin şehirdeki spor faaliyetlerine büyük katkı sağlayacaktır.”

  Başkan Öztürk’ün Suruç’a spor ve gençlere destek projeleri için imza attığını belirten Güneş “Suruç sporda yeni bir döneme hazırlanıyor. Suruç sporun ve gençlerin gelişimine önemli katkılar sunacak projeler hayata geçecektir. Gençlere destek sağlayacak olan projelerin protokolü ile resmiyet kazandı” ifadelerini kullandı.