Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  LPG’ye büyük zam geldi!

  Otogazın (LPG) litre fiyatına 1.30 TL’lik zam yapıldı. Benzin ve motorin fiyatlarında ise bir değişikliğe gidilmedi.

  Otogazın (LPG) litre fiyatına


  Akaryakıtta zam dalgası tüm hızıyla sürüyor. Benzine ve motorinin ardından bu kez LPG’ye ( otogaz) zam geldi. Gece yarısından itibaren otogazın litre fiyatı 1 lira 30 kuruş arttı. Zam sonrası otogazın litre fiyatı İstanbul’da 17.78 TL’ye, İzmir’de 17.40 TL’ye ve Ankara’da 17.69 TL’ye yükseldi.

  Geçen ay başında otogazın litre fiyatına 2 lira 3 kuruşluk büyük bir zam gelmişti.

  Benzin ve motorin fiyatlarında ise bir değişikliğe gidilmedi. İstanbul’da benzinin litre fiyatı 36.80 TL, İzmir’de 37.47, Ankara’da ise 37.35 TL.

  Motorinin fiyatları ise İstanbul’da 37.89, İzmir’de 38.61, Ankara’da ise 38.42 TL.

  FİYATLAR YÜKSELMEYE DEVAM EDECEK!

  Suudi Arabistan ve Rusya’nın petrol üretimlerinde planladığı kesintilerin etkisiyle arz sıkıntısı yaşanabileceği endişeleri akaryakıt fiyatlarındaki yükselişin ana nedenlerinden biri oldu. Son yaşanan gelişmeler ışığında uzmanlar, küresel arzın daha da daralmasıyla yılın geri kalanında petrol fiyatlarının yükselmesini bekliyor.

  Rusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak ise OPEC+ grubunun yeni bir arz kesintisi anlaşması yapmaya hazırlandığını duyurmuştu. Suudi Arabistan-Rusya’nın üretimde planladığı kesintiler ve Rusya’dan yapılan açıklama ile brent petrol geçen haftayı yüzde 7 gibi büyük bir artışla 88,55 dolar seviyesinde tamamlamıştı.