Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Şanlıurfa’da Zafer Bayramı Coşkusu tüm renkleriyle devam ediyor!

  Ülkemizin bağımsızlık mücadelesinin sembolü olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Şanlıurfa’da büyük bir coşku ve gurur içinde kutlanmaya devam ediyor.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Şanlıurfa Valiliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümü dolayısıyla bir resepsiyon düzenledi. Otelde gerçekleşen etkinlikte Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, davetlilere ev sahipliği yaparak bayramlarını kutladı.

  Resepsiyonun açılışında konuşan Vali Şıldak, Şanlıurfa’da yeni göreve başlamaktan duyduğu heyecanı ve gururu ifade etti. Şehrin refahı, huzuru, gelişimi ve mutluluğu için tüm kurumlarla birlikte yoğun çaba sarf edeceklerini vurgulayan Vali Şıldak, birlik ve beraberliği göz ardı etmeyeceklerini belirtti. Şıldak, “Ben yaptım değil, biz yaptık” anlayışıyla hareket edeceklerini ve ortak akıl ile birlikte hareket ederek Şanlıurfa’ya hizmet edeceklerini söyledi. Ayrıca, tüm insanları kucaklayan, sevgi, saygı ve hoşgörü temelinde birlikte çalışacaklarını dile getirdi. Vali Şıldak, sözlerini, “Hepinizin duasına ihtiyacımız var. Tekrar sizleri saygıyla, sevgiyle selamlıyor, bayramınızı tebrik ediyorum. Allah’a emanet olun.” şeklinde tamamladı.

  Resepsiyonun devamında, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın kutlaması için özel olarak hazırlanan pasta kesildi. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asuman Yazmacı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Büyükköroğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran, çeşitli kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile askeri erkan da resepsiyona katılanlar arasındaydı. Gerçekleştirilen programa Emniyet güçleri, askeri yetkililer, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gazeteciler ve vatandaşlar katılım sağladı.

  Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, yaptığı konuşmada 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın milli birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren önemine dikkat çekti. Programın devamında, bir resepsiyon düzenlendi. Misafirler, bir araya gelerek birbirleriyle sohbet etme ve bu özel günü birlikte kutlama fırsatı buldular. Kutlama pastasının kesilmesi ve anı fotoğraflarının çekilmesiyle gece, alkışlar ve tebrikler eşliğinde sona erdi.