Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Şanlıurfalı eski başkana sert sözler!

  Şanlıurfalı eski başkana sert sözler!

  Şanlıurfalı eski başkana sert


  A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı mağlup ederek şampiyon oldu. Şampiyonluk sonrası sosyal medyadan paylaşımda bulunan Ankara Eski Büyükşehir Belediye başkanı Şanlıurfalı Melih Gökçek’e spor spikeri Güntekin Onay, çok sert bir tepki geldi.

  A Milli Takımımız 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmeye sahne olan finalde Filenin Sultanları rakibini 25-27, 25-21, 22-25, 25-22 ve 15-13’lük setlerle 3-2 mağlup ederek şampiyon oldu.

  Büyük zaferin ardından ülkenin dört bir yanında sevinç yaşanırken, sosyal medyadan da birçok paylaşım yapıldı.

  Ankara Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Şanlıurfalı Melih Gökçek, şampiyonluk sonrası “Bayanlar Türk Milli Voleybol Takımı’nın Avrupa Şampiyonluğunu tebrik ediyorum… Türk sporuna son on senedir sayın cumhurbaşkanımızın katkıları dolayısıyla hemen her branşta gelen şampiyonluklar dolayısıyla sayın cumhurbaşkanımıza çok şey borçluyuz… NOT: Ebrar konusunda tek geri adımımız yoktur biline… Sultan Abdülhamid’e laf eden Tanzimat artıklarının milli takımda yeri olmamalı.” şeklinde paylaşımda bulundu.

  Spor programında görev yapan spor spikeri Güntekin Onay ise Şanlıurfalı Gökçek’in paylaşımına çok sert bir şekilde cevap verdi.

  İşte Onay’ın ifadeleri; “CİDDİYE ALMAYIN” Güntekin Onay transfer oldu! Yeni adresi… “Bence bu ülkede belli ve yobaz bir kesimin düşünceleri gereksiz yere fazla ciddiye alınıyor. Türkiye’nin bence en az %97-98’i voleybolcu kızlarımızın başarısı ile mutlu ve gurur duyuyor! Gerek yok polemiğe, ciddiye almayın 3-5 müptezeli, cahili! Şampiyonluğu kutlayın!”

  “SENDEN KORKAN SENİN GİBİ OLSUN”

  Güntekin Onay: ‘Yarın oynasalar Beşiktaş’ın hiç şansı yok’ “Melih Gökçek! Senin de ne iş yaptığın? Nasıl para kazandığın belli değil! Yolsuzluk iddiaları tavan yapmış! Sen ne iş yapıyorsun da böyle bir servetin var? Kamuoyuna bi açıklarsan çok mutlu olacağız? Hadi bekliyoruz! Senden korkan da senin gibi olsun, hadi yaz! Nasıl zengin oldun? Sen kimsin? Bu ülke senden tiksiniyor! Vatandaş olarak ben de tiksiniyorum! Kimse bu vatandaşın hakkını gasp edemez.”

  “BU ÜLKEDE ADALET DEVRİMİ OLUR”

  “Bana yakın arkadaşlarım mesaj atıyor “Aman dikkat et” diye! Melih Gökçek yüzünden dikkat edeceksem zaten hepimiz yoluna gelmişizdir. Melih Gökçek beni hapise gönderirse bu ülkede adalet devrimi olur.”

  “SES ETME ARTIK”

  “Lütfen bu ülkenin emekçisini, memurunu, garibanını biraz düşünüyorsan ses etme artık! Yeter, Sayın Gökçek!”