Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Şanlıurfalı öğrencilere burs imkanı: İşte son tarih

  Siverek ilçesinde bir yıla aşkın bir süreden önce kurulan ”Siverek Eğitim Gönüllüleri” Derneği bu yılda üç öğrenciye burs vereceği belirtildi.

  Siverek ilçesinde bir yıla


  Geçen yıl beş üniversite öğrencisine burs sağlayan ilçede kırtasiye ihtiyacı onlarca öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayan eğitim gönüllüleri bu yıl da geleneği bozmayarak ilköğretim ve lise öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarının yansıra üç üniversite öğrencisine burs sağlayarak, burs  verilen öğrencilerin sayısını sekize çıkardı.

  “BU GÜNE KADAR ONLARCA ÖĞRENCİMİZE DESTEK OLDUK”

  Dernek başkanı Serhat Süveyda yaptığı açıklamada şunları kaydetti” derenimiz gönüllülerin yardımlarıyla ayakta kalıyor. Bu güne kadar onlarca öğrencimize destek olduk. Değerli üçleniyoruz. Bu yılda bağışçılarımızdan gelen destekle her gün biraz daha güçleniyoruz. Eğitim gönüllerin desteğiyle bu yılda üç üniversite öğrencisine bursa sağlayarak sayıyı sekize çıkaracağız.  Bizden burs talebi olacak Sevgili öğrenciler burs başvuru formu derneğimiz web sitesi üzerinden yayınlanmıştır burs başvuru bitiş tarihi 20 Ağustos 2023 tarihindedir.  Dernek yönetimi tarafından kurduğumuz burs komisyonumuz başvuruları değerlendirecek” dedi.