Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Tarkim halka arz oluyor… Tarih belli oldu!

  Tarkim Bitki Koruma Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arzı için talep toplama tarihi netleşti.

  Tarkim Bitki Koruma Sanayi


  Yatırımcılar, 5-6 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplama işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Bu halka arz, tamamen eşit dağıtım ve borsada satış yöntemiyle gerçekleştirilecek ve tüm banka ve aracı kurumlar aracılığıyla katılma olanağı sunacak.

  KAP’TAN RESMİ AÇIKLAMA

  Borsa İstanbul’un Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yaptığı açıklamaya göre, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanan izahname çerçevesinde, Tarkim Bitki Koruma Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arz edilecek toplam 5 milyon TL nominal değerli payları, Borsa Birincil Piyasa’da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi kullanılarak beher pay için 107,50 TL fiyattan 5-6 Eylül 2023 tarihlerinde Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla satışa sunulacak.

  Şirket payları, birincil piyasa işlemlerinin tamamlanmasının ardından Borsa İstanbul tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından ikincil piyasada işlem görebilecekler.

  Tarkim’in halka arzına ilişkin izahname, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nun resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Yatırımcılar, bu belgeyi inceleyerek halka arza katılmak için gerekli bilgilere ulaşabilirler.