Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Urfa’da silahlı saldırıya uğramıştı! Delioğlu: Esas hedefin babam olduğunu anlayabiliyorum!

  Silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nun oğlu Mücahid Delioğlu’ndan olaya ilişkin bir açıklama geldi.

  Silahlı saldırıya uğrayan AK

  Geçtiğimiz Cumartesi günü bir kafede silahlı saldırıya uğrayarak iki ayağından yaralanan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nun oğlu Mücahid Delioğlu’ndan olaya ilişkin bir açıklama geldi.

  2 kişinin tutuklandığı olayla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Delioğlu, asıl hedefinin babası olduğunu öne sürdü. Delioğlu paylaşımında,

  “2 Eylül Cumartesi günü, ömrümde hiç görmediğim ve tanımadığım bir kişi arkamdan kalleşçe ateş etti. Elhamdulillah ameliyat sonrası sağlık durumum iyiye gidiyor. Hiç kimse ile bir husumetimin olmadığının bilinmesini isterim. Tetiğe basanın bir maşa olduğu ve arkasında azmettiricilerin olduğu da anlaşılmıştır. Bu kalleş saldırıda, her ne kadar ben hedef olarak seçilmişsem de, esas hedefin Babam Ali İhsan Delioğlu olduğunu anlayabiliyorum. Kendisine ait bir arabası dahi olmayan, makam arabasıyla ve koruma ile dolaşmaktan utanan ve İl Başkanı olduktan sonra dahi, hayatında hiçbir konforu olmayan, ama hiç kimseye el avuç açmayan, her zaman dimdik duran bir babanın oğluyum. Ne iftira kampanyaları, ne de mermiler beni ve Babamı millete hizmet yolundan alıkoyamayacaktır. Güvenlik güçlerimizin bu olayın azmettiricilerini en kısa sürede ortaya çıkaracaklarına eminim. Durmak Yok Yola Devam!” ifadelerini kullandı.