Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

    Urfa’da silahlı saldırıya uğramıştı! Delioğlu, saldırı anını paylaştı!

    AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nun oğlu Mücahit Delioğlu, kendisine yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırı anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

    Bu haberin fotoğrafı yok

    Geçtiğimiz cumartesi günü bir kafenin önünde silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nun oğlu Mücahit Delioğlu saldırı anına ilişin o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

    İki kişinin tutuklandığı olaya ilişkin olarak bir paylaşım yapan Delioğlu, yine azmettiricilere dikkat çekti. Kurşun sıkanı hiçbir şekilde tanımadığını vurgulayan Delioğlu saldırı anını “Tetikçi her zaman gittiğim cafede içeride oturmuş ve beklemeye başlamış. Birlikte oturduğum 2 arkadaşımın yanından kalkıp kapı önüne çıktığımda ise birkaç kez yanımdan geçerek arkamı dönmemi beklemiş ve kalleşçe iki kurşun sıkarak, kaçmıştır. Demem o ki; Kurşun sıkanı hiçbir şekilde tanımadığımı belirttiğim halde, beni ve Babam Ali İhsan Delioğlu’nu Urfa’ya ve Urfalılara hizmet etmekten alıkoyabileceklerini düşünen zihniyet boşuna çırpınmasın. Emniyet güçlerimizin azmettiricileri en kısa sürede yakalayacağına eminim” notuyla paylaştı.