Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  YSD Kolejinde indirim protokolü imzalandı

  YSD Koleji Yönetimi, Çevre, Şehircilik ve İklimlendirme İl Müdürlüğü, Tabipler Odası, Şanlıurfa Barosu ve Mimarlar Odası Başkanını ziyaret ederek eğitimde indirim protokolü imzalandı.

  YSD Koleji Yönetimi, Çevre,


  Eğitimde fırsat eşitliğini desteklemek amacıyla YSD Koleji yönetimi, Çevre, Şehircilik ve İklimlendirme İl Müdürlüğü, Tabipler Odası, Şanlıurfa Barosu ve Mimarlar Odası başkanlarını ziyaret ederek önemli bir protokol imzalandı.

  Yapılan işbirliği protokolüyle birlikte öğrencilerini YSD Kolejine kaydetmek isteyen Çevre, Şehircilik ve İklimlendirme İl Müdürlüğü, Tabipler Odası, Şanlıurfa Barosu ve Mimarlar Odası’nın üyeleri ve çalışanlarına özel indirimlerden yararlanabilecek.

  “KURUMSAL İLETİŞİMİ ÖNEMSİYORUZ”

  İmza töreninde konuşan YSD Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Selim Dağ, “Bir eğitim kurumu olarak şehirdeki diğer sektörlerle kurumsal iletişimi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı kurumlarımızı gezip onlarla eğitim ve onların bağlı olduğu sektör arasındaki ilişki hakkında istişare ediyor ve Eğitimde işbirliği protokolüyle okulumuzun sağladığı fırsatlardan faydalanmalarını sağlıyoruz. Daha önce yaptığımız kurum ziyaretlerine ek olarak Çevre, Şehircilik ve İklimlendirme İl Müdürümüzü, Tabipler Odasını, Şanlıurfa Barosunu ve Mimarlar Odası Başkanını da ziyaret ettik protokolümüzü imzaladık kendiler çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.